Blog

Yeni Yıla Özel Vefk

2017 yılına girmek üzereyiz herkesin yeni yıldan farklı farklı beklentileri olacak, bu beklentiler hepiniz için önemli biliyorum. Kimisi Giden Sevgilisi Dönsün isteyecek, kimileriniz şans ve para, kimileriniz sağlık, kimileriniz yuvasında huzur yani kısacası herkesin kendini mutlu edebileceği bir beklentisi var. Ben medyumların medyumu olarak bu beklentilerinizin daha rahat gerçekleşmesi adına kişiye özel vefkler yazıyorum.

Vefk sözlük anlamı olarak uyum ve denge anlamındadır. Bu adı almasının sebebi sağdan sola, yukarıdan aşağıya ve köşeden köşeye sayıların toplamı hep aynı sonucu vermektedir. Dini terminolojide ise vefk etkili ve tesirli dua anlamına gelmektedir. Vefkler genelde kare ve dikdörtgen şekillerde yazılırlar. Belirli bir amaca yönelik olarak yazılırlar. Yukarıda belirtmiş olduğum nedenler ile şans, bereket, sağlık gibi. Vefklerde kullanılan sayılar ve harfler arapçadır ve sayıların hesaplaması arapça ebced hesabı dediğimiz harflerin sayısal karşılıklarının toplanması ile oluşturulmaktadır. Vefkler kişiye özel olarak yapılmaktadır. Yapılan bir vefki birden fazla kişi kullanamaz. Çünkü sizin adınıza ve dileğinize göre yazılmaktadırlar.

Vefkler kesinlikle bir büyü çeşidi değildir. Vefkler tamamen rahmani çalışmalardır. Dini olarak herhangi bir aykırılık durumu söz konusu değildir. Bu yüzden yaptırmanızda herhangi bir sıkıntı yoktur.

Yeni yılda hepiniz umarım isteklerinize ve dileklerinize kavuşursunuz. Ben size bu konuda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Vefk yazdırmak isteyenler bana telefondan ya da mail yoluyla ulaşıp isteklerini ve bilgilerini verirlerse, onlara bu konuda yardımcı olurum. ALLAH’ın selamı ve bereketi üzerinize olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.