Blog

Uzman Medyum

Uzman Medyum işini iyi yapan ve yapmış olduğu işlerde sonuca ulaşan medyumdur. Bu tanıma göre Türkiye’de bulunan medyumların %80 i uzman medyum sınıfına girmiyor. Çünkü bu sahtekar kişiler yapmış oldukları işlemlerde %10 gibi ufak bir başarı yüzdesine sahipler. Ben medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkındır bu işlerle uğraşmakta ilim sahibi rahmani bir medyumum. Bakımlarım’da ve çıkan sonuçlara uygulamış olduğum işlemlerde sorunlarınızı çözüyorum.

Teknoloji çağındayız ve insanlar A dan Z ye aradığı her şeyi internet üzerinden araştırarak bulmaktadır. Bu aramalara medyumlar da dahil. Bunu fırsat bilen binlerce sahtekar medyum türedi, kolay kazanç kapısı olarak insanların manevi duygularını hedef alan bu tip insanlara sahtekar medyumlar diyoruz. Bu insanlar hiç bir ilmi bilgileri olmadığı halde sanki bir şey biliyormuşcasına işlem yaptıklarını söyleyip sizlerden işlemler doğrultusunda sürekli para talep etmektedir. Bu kişilerin taktikleri standarttır. Üzerinde büyü var derler önce büyüyü çözmek için para talep ederler, parayı aldıktan sonra üzerinde tekrardan bir büyü var onuda çözelim, onu çözmek için bu kadar daha para lazım derler. Bu işlemler hiç bitmez ama sizin paranız eninde sonunda bitecektir. Böyle sahtekarlara paranızı kaptırmayın. Uzman medyumlar size bir kere bakım yaparlar ve sorunun ne olduğunu tek seferde tespit ederler. Sorunun tedavisini’de tek seferde yaparlar.

Ben Medyum hoca olarak 30 seneyi aşkındır insanların bu tip sorunlarına çare bulmaktayım. Bana gelmiş olan arkadaşlarıma elimden geldiğince yardımcı oluyorum. ALLAH’a şükür ki böyle durumlarda elimden her şey geliyor. Bir medyum seçerken onun hakkında yapılan yorumlara dikkat edin ve o medyumla daha önce çalışan insanlardan medyum hakkında bilgiler alın. Bu şekilde işini iyi yapan Uzman bir Medyuma ulaşmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.