Medyum

Üsküdar

Üsküdar Medyum; Üsküdar ilçesi ve çevre semtlerde manevi konularda rahatsızlık duyan insanlara yardım elimi açmak için bekliyorum. Sizlere kısaca kendimi tanıtayim uzun yıllardan beri bu işi yapmaktayım. Doğuştan gelen bir yeteneğim var iki dünya arasında (yaşadığımız fani dünya ve ruhlar alemi) iletişim sağlayabiliyorum. Bu sayede normal insanların göremedikleri şeyleri görebiliyorum. Kendine göre Nedensiz sıkıntısı olan bir insanın sıkıntı nedenini bulup onunla alakalı çözüm yolları üretebiliyorum. Bu zamana kadar sayısını hatırlayamadığım kadar insanla çalıştım.

Bu çalışmalarımdan çeşitli tecrübeler ve bu tecrübeler doğrultusunda rahatsızlıklar için alternatif yöntemler geliştirdim. Diğer medyumlara göre daha farklı bir çalışma şeklim var. Önce rahatsızlığı tespit ediyorum. Ondan sonra bu rahatsızlığı gidermek için bir yol değil birden fazla alternatif üreterek, bazı yerlerde tıkandığım zaman diğer yoldan çalışmama devam ederek sonuca ulaşıyorum. Hepimizin hayatta bir B planına ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum.

Hepinizin aklında bulunan soru işaretlerini biliyorum. Bu zamana kadar tanıdığınız ya da tanıdıklarınızın tanıdığı bütün medyumlar dolandırıcıydı, para ve umutlarınızı çaldılar. Sizlerde bütün medyumlara karşı aynı ön yargı ile yaklaşmaya başladınız ve bu konuda kimseye güvenmiyorsunuz. Ben bütün ön yargılarınızı kıracağımı düşünüyorum ve Üsküdar Medyumu olarak sizi bir de benimle çalışmaya davet ediyorum. Davete icabet için iletişim sayfama girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.