Medyum

Ümraniye

Ümraniye Medyum; 30 yılı aşkındır medyum olarak insanların iyiliği için hizmet vermekteyim. İstanbul’da yaşıyorum. Yaşamış olduğunuz ruhsal bunalımlar ve sizin iradeniz dışında gelişen olaylar için, sizlere sorun tespiti yapmakta ve tespit ettiğim sorunları yapmış olduğum çalışmalar ile çözüme ulaştırmaktayım. Yapmış olduğum çalışmalar tamamen rahmani olup, sorunları dualar ve esmalar ile çözüme ulaştırmaktayım. Havvas, İlm-i Ledûn, Cifr ilmleri konusunda bilgi sahibiyim.

Yapmış olduğum bakımlarda ve bu bakımlar sonucu uygulamış olduğum tedavilerde en iyi sonuç alan medyumlar arasındayım. Bu zamana kadar binlerce insan ile çalıştım ve onların sorunlarını çözüme kavuşturdum. İnsanlar neden beni tercih etmeliler konusuna gelince, öncelikle piyasada bulunan diğer sahtekar medyumlardan farklı biriyim. Onlar gibi önce parayı konuşmmuyorum. Öncelikle sorunu tespit ediyorum ve yapılması gereken çalışma hakkında size bilgi veriyorum. Yapmış olduğum bakımlar için sizden ekstra ücret talep etmiyorum. Bunlar beni diğer medyumlardan ayıran özelliklerim. Büyüler hakkında bilgi sahibiyim fakat genellikle büyü yapmak yerine yapılan büyüleri çözüyorum.

Peki sizler bana neden gelmelisiniz, sizlere hangi konular hakkında yardımcı olabilirim. Eşiniz ile yaşamış olduğunuz sorunlarda, aile içinde yaşanana problemlerde, sevgilinizle yaşamış olduğunuz problemlerde, iş hayatınızda yaşadığınız sorunlarda, cin musallatı, yapılmış olan büyülerin bozulması, soğukluk giderme, cinsel isteksizlik gibi konularda sorunlarınızı çözüme kavuşturuyorum. Yapmış olduğum işlemlerin tamamen rahmani işlemler olduğunu tekrardan hatırlatmak isterim. Piyasada bulunan medyum olduğunu iddia eden kişiler ile karıştırılmamayı temenni ediyorum. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.