Büyüler

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü birçok kişi tarafından yaptırılmış eski ve bilindik bir büyü çeşididir. Uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde oldukça etkilidir.

Soğutma Büyüsü genellikle eşler arasında, eşlerin ailesi tarafından, platonik hisler besleyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Birini çok seviyorsunuz fakat o başkasına aşık. Soğutma Büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi aşık olduğu kişiden soğutabilirsiniz. Gelininizi sevmiyorsunuz. Oğlunuzu haketmediğini düşünüyorsunuz ya da tam tersi kayınvalidenizi sevmiyorsunuz ve oğluyla arasını soğutmak istiyorsunuz gibi birçok şekilde Soğutma Büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bir adet soğanın içine soğutmak istediğiniz kişilerin saçlarından bir kaç tel koyup tılsımlı sözlerle o soğanı çürümeye bırakırsanız ve ruhani varlıkların yardımı ile bu büyüyüde güçlendirirseniz çok kısa sürede soğutma büyüsünü yapmış olursunuz. Bazı büyüler etkisini yavaş yavaş gösterir ve kimse farkında bile olmaz. Bazıları da çok kısa zamanda gösterir. Makas Büyüsü Yapılışları bakımından farklılıklar gösterebilir.

Medyum Samuel 20 senedir bu işinde olup her geçen gün kendini geliştirmiştir. Araştırmaları hala devam etmektedir. Büyüler konusunda ihtisas yapmıştır ve bu ilme gerçekten gönlünü vermiş medyumlarımızdandır. Sanal ortamda çok fazla medyum kelimesi altında şarlatan bulunmaktadır. O sebeple sizlerde bir işlem yaptırmak istediğinizde araştırmalarını lütfen dikkatlice yapın.

Medyumların Medyumu Soğutma Büyüsü ile %100 sonuç veren sizlere özel çalışmalarıyla tüm sorunlarınıza çare oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.