Blog

Şifa Veren Medyum

Hepimiz biliyoruz ki hasta olduğumuz zaman başvurduğumuz yegane yöntem, bir doktora giderek muayene olup bu doğrultuda doktorun vermiş olduğu ilaçları kullanarak iyileşmeyi beklemektir. Ama bazı durumlarda Tıp bilimi çaresiz kalmaktadır. İşte böyle zamanlarda devreye bu işi bilen Şifa veren medyum dediğimiz konusunda uzman medyumlar giriyor. Medyumlar sadece manevi alanlarda hasta olan insanlara yardım etmezler. Bunun yanında tıp bilimiyle alakalı konularda da sizlere yardımcı olurlar. Alternatif tıp dediğimiz sadece doğal bitkilerden elde edilen karışımlar ile hazırlanan ilaçlar ve bu ilaçların yanında yapılan okumalar ile bazı zamanlarda normal ilaçlar ile iyileşemeyen kişiler deva bulmaktadır.

Ben Medyumların medyumu olarak alternatif tıp çalışmaları yapmaktayım. Kendi geliştirmiş olduğum bitkisel ilaçlar ve bunlara destek olarak yapmış olduğum okuma çalışmalarım ile hastaları iyileştiriyorum. Bu zamana kadar bir çok hastaya derman oldum ve olmaya da devam edeceğim. Özellikle nedensiz baş ağrıları ile kas ve eklem ağrılarında hazırlamış olduğum bitkisel ilaçların çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Yürüyemeyecek durumda olan yatalak hastaların yapmış olduğum çalışmalar sayesinde yardımsız olarak merdiven çıkmaları da bu konuda ne denli başarılı olduğumun bir göstergesidir.

Benden bu konuda yardım istediğiniz de sizlerden bir kaç bilgiyi bana vermenizi isteyeceğim. Hastanın yaşı ve geçirmiş olduğu hastalık ile ilgili bilgileri bana doğru bir şekilde verdiğiniz zaman ben buna göre bitkisel bir karışım hazırlıyor ve bunun yanında okunması gereken dualar ile birlikte size yolluyorum. Bunun yanı sıra bende sizinle birlikte okumalar yapıyor ve hastamızı manevi olarak destekliyorum. Unutmayın ALLAH rızası ile düzelmeyecek rahatsızlık yoktur. Yeter ki İnançlı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.