Büyüler

Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü ayrılmasını istediğiniz 2 kişinin fotoğrafları üzerinden çeşitli ritüeller uygulanarak yapılan bir soğutma büyüsü çeşididir. Bu büyü ile tasvip etmediğiniz bir ilişkiyi ya da evliliği bitirebilirsiniz. Bu büyüyü genellikle sevdiği kişi başkasıyla evlenen insanlar, oğlunun ya da kızının tasvip etmedikleri bir kişiyle evlenmesini istemeyen ebeveynler yaptırmaktadır. Bu büyü kara büyü sınıfında bir büyüdür.

Bu büyü ile 1 hafta gibi kısa bir sürede istemediğiniz bir ilişkiyi kolayca bitirebilirsiniz. Büyü yapımında kişilerin bilgileri ve fotoğrafları kullanılmaktadır. Kişinin ihtiyaç duyulan bilgileri adı, anne adı doğum tarihi ve bunun dışında kişilere ait fotoğraflar kullanılır. Kişiye ait fotoğrafın üzerine kişilerin bilgileri yazılarak bu fotoğraflar bir makas yardımı ile ortadan ikiye kesilir ve üzerlerine 7 damla sirke dökülür. Sirke dökülürken her damlada ……. duası okunur ve fotoğrafların üzerine üflenir. Bu işlem bittikten sonra kesilen fotoğraflar içinde arapça dualar yazan beyaz bir bezin üzerine konarak 2 fotoğrafta ayrı yerde olacak şekilde 2 farklı ağacın dibine gömülerek yine gömülen toprağa sirke dökülmek suretiyle 1 hafta beklemeye geçilir. 7. günün sonunda gece vakti fotoğraflar ağaç dibinden çıkarılır ve yakılarak yok edilir.

Bu ritüel bitiminde istemiş olduğunuz iki kişi bir daha birleşmemek üzere ayrılırlar. Resimle ayırma büyüsü insanların sıklıkla tercih ettiği büyüler arasındadır. Bu büyüyü yapmak ise her medyumun harcı değildir. Bu büyüyü yaptığını iddia eden bir çok medyum vardır fakat hepsi bu büyüyü tam anlamıyla yapamaz. Yanlış yapılan bir resimle ayırma büyüsü ayrılmasını istediğiniz çiftin birbirlerine daha da yakınlaşmasını sağlar. Bu yüzden resimle ayırma büyüsü yaptıracağınız medyumu iyi seçmelisiniz. Ben medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir bu işi yapıyorum ve büyüler konusunda son derece tecrübeli bir medyumum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.