Büyüler

Papaz Büyüsü

Harut ve Marut onlara öğrettiği andan itibaren insanlar büyü ile uğraşıyorlar. Bu büyülerden bir tanesi de halk arasında papaz büyüsü adıyla anılan kara büyü kategorisinde bir büyüdür.

Nedir Bu Papaz Büyüsü ? 

Kara büyü sınıfında bir büyüdür. Kişiye direk etki ederek istem dışı farklı düşünmesine ve hareket etmesine sebep olur. Bir çok amaç için yapılabilen bir büyüdür. Papaz büyüsü sanılanın aksine papazlar tarafından yapılmaz. Büyüyü bozdurmak içinde bir papaza başvurmanız gerekmez. Tüm büyülerde olduğu gibi orta çağ da yapılan büyüler arasında ve pagan inanışına göre yapılan bir büyü olduğu için bu şekilde adlandırılmıştır.

Papaz Büyüsü Ne İçin Yapılır?

  • Bağlama İçin
  • Kişiyi Kendine Aşık Etmek İçin
  • Geri Getirmek İçin
  • Ayırma İçin
  • Soğutma İçin
  • Kısmet Kapatmak İçin

Papaz Büyüsü Etkileri ?

Papaz büyüsünün etkilerini bir medyuma danışmadan farketmeniz imkansızdır. Çünkü bu büyüde yapmış olduğunuz hareketler sizin iradeniz dışında gerçekleştiği için farkına varamaz ve bunların olağan şeyler olduğunu düşünürsünüz. Bu yüzden hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğinizde geç kalmada ve büyünün etkisi altına tamamen girmeden bir medyum ile iletişime geçmelisiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Papaz büyüsü kara büyü sınıfında olan büyülerden olduğu için öncelikle büyü yapmak isteyen kişinin vücudundan alınan bir parça (tırnak,kıl,adet kanı,meni,idrar vb şeyler) büyü yapılmak istenen kişiye yedirme-içirme yöntemine dayanır. Bunun bu yöntemler dışında uzaktan yapılması’da mümkündür. Ama bu büyünün işi bilen bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünü bozmak için halk arasında yaygın olan inanış bir kiliseye giderek burada görevli papazdan yardım almak. Ya da cünüb iken bazı dua ve surelerin tersten okunması suretiyledir. Fakat bilinen bu bilgilerin hepsi yanlıştır. Bunları yapmanız durumunda dinden bile çıkabilirsiniz. Papaz büyüsünü bozmak için gereken şey hepimizin bildiği gibi Kuran-ı Kerimde ve Esmaul Hüsnalarda yatmaktadır. Ama insanlar neyi kaç kere okuyacaklarını ve ne kadar süre okuyacaklarını bilmediklerinden dolayı bu büyünün bozulması için uzman bir medyuma başvurmaları gerekmektedir.

One thought on “Papaz Büyüsü

  1. Avatar MURAT dedi ki:

    Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.