Blog

Medyum Tavsiyeleri

Medyum tavsiyeleri etrafınızda daha önce bir medyumla çalışmış ve sonuç almış kişiler tarafından yapılan önerilerdir.Medyum tavsiyeleri sayesinde hem sahtekar medyumların tuzağına düşmemiş olur hemde gerçek bir medyumla çalışıp sorunlarınıza çözüm bulmuş olursunuz. Bu zamana kadar sahtekar medyumların para tuzaklarından bıkmış olan insanlar için medyum tavsiyeleri son derece büyük önem taşımaktadır.

İnsanların nasıl iyi ve kötüsü varsa medyumlarında gerçek ve sahtekarı vardır. Sahtekar medyumlar bunu kazanç kapısı haline getirmiş daha 2 tane dua okumayı bilmeyen insanlardır. Gerçek medyumlar ise Kuran-ı Kerimi hatim etmiş bunun dışında Cifr, Ebced, Havvas, İlm-i ledun gibi ilim alanlarında bilgi sahibi insanlardır. Gerçek medyumlara ulaşmak için insanların çoğu deneme yanılma yöntemini uygulamaktadır. Fakat her sahtekar medyuma para kaptırdıkları için doğru medyumu bulana kadar maddi açıdan son derece önemli zararlara uğramaktadırlar. İşte burada devreye medyum tavsiyeleri girmektedir. Bu sayede direk gerçek medyumun adresine ulaşarak başka medyum denemeye gerek kalmadan işlemlerini doğru ve düzgün bir şekilde yaptırarak sorunlarını çözüme ulaştırabilirler.

Medyum tavsiyeleri ile alakalı bir çok siteler kurulmuştur. Fakat bu sitelerinde çoğu sahtekar medyumlar tarafından kurulmuş paravan sitelerdir. Bu sitelerde sahtekar medyum kendi adını sürekli öven yorumlar atarak, insanları kendi tuzağına çekmektedir. Günümüzde medyumların çoğu sanal ortamlarda bu işleri yürütmektedir. Artık işin tüm hilelerini çözmüş olan bu sahtekarlar ellerinde bulunan 20 den fazla web sitesi ve bu sitelerde yazılan sahte yorumlar ile kendilerini piyasanın en iyi medyumları gibi göstermeye çalışmakta ve insanları kandırmaktadır. Bu medyumların hilelerinden korunmak ve gerçek bir medyumla çalışmak isterseniz Medyumların Medyumu olarak buradayım. Sizlere her konuda yardımcı olabilirim. Yeter ki ALLAH izin versin.

One thought on “Medyum Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.