Blog

Medyum Hoca Fiyatları

Evet geldik herkesin merak ettiği ve konunun özü dediğimiz konuya. Medyumlar yaptıkları işlemler karşılığında ne kadar ücret talep ediyor. Bu kişiden kişiye değişen bir olaydır. Hepinizin malumudur ki hayatını insanların manevi sorunlarını çözmeye adamış bir insan ve başka bir geçim kaynağı yok. Medyumları özel muayenehanesi olan bir doktor gibi düşünün (Psikiyatrist). Nasıl ki psikiyatrlar muayene karşılığında ücret talep ediyorlarsa medyumlarda yapmış oldukları bakımlar ve işlemler karşılığında ücret talep etmektedirler. Burada hassas olan konu kimden ne kadar ücret talep ettikleri.

Kimi aç gözlü medyumlar bakım dediğimiz ücret karşılığında 200 lira talep ederken kimisi de bakım başına 50 lira ücret talep etmektedir. Bu sadece bakım ücreti olup bakım sonrasında çıkacak sonuçta uygulanması gereken tedavi için farklı ücretler talep edilmektedir.

İnsanlar burada şu yanılgıya düşüyorlar, özellikle Türk insanında olan pahalı olan iyidir zihniyeti medyumluk hizmeti konusunda pekte geçerli değildir. Bir medyuma 5000 TL verip sonuç alınamadığı gibi, başka bir medyuma vereceğiniz 500 TL karşılığında istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Sahtekar medyumlar sizden bir kerede ne kadar fazla koparabilirim mantığıyla çalışmakta olup bu yüzden sizden alabileceği maksimum miktarı tek seferde almaya çalışacaktır.

Medyum seçerken dikkate almanız gereken şey medyum ve beraber çalıştığı insanlar hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olmak. Daha önce o medyumla çalışanlardan medyum ve yapmış olduğu çalışmaların sonuçları hakkında bilgi edinmek. Böylece medyumun ne kadar başarılı olduğunu ve sonuç veren bir medyum olup olmadığını çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.