Büyüler

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü yapılış bakımından ak büyü yada kara büyü şeklinde yapılabilir.  Kişilerin isteğine göre ayırma büyüsü yada bağlama büyüsü şeklinde çalışılabilir.

Bu büyüleri her önüne gelen yapamaz. İşi bilen kişilere başvurmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde kötü sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnternet ortamında medyum bulmak oldukça kolaydır fakat işini iyi yapan bu ilme kendini adamış gerçek medyum bulmak bir elin parmağını geçemeyecek kadar azdır. Medyumların medyumu sizlere bu konuda kendi çalışmalarıyla çözüm sunacak.

Sizlere yapmış olduğu bir büyüden örnek vereceğim. Öncelikle ayırma ya da bağlama büyüsümü yaptıracaksınız ona karar vermelisiniz. Ayırma büyüsü için iki adet makası ağızları açık bir şekilde siyah bir ip yardımı ile bağlıyoruz. Bağlanan makasları birbilerine ter dönecek şekilde mezarlığa yakın bir yere gömüyoruz.  Tabi bu işlemleri yaparken söylenecek olan arapça sözler ve dualarda vardır. Medyumların Medyumu makasları iple dolarken hem dualarını hem arapça söylenen tılsımlı sözlerini de ekleyerek büyüyü daha da kuvvetli hale dönüştürmektedir.

Bu büyüleri yapmak oldukça tehlikelidir. En ufak bir yanlış sözde işin içinden çıkamayacağınız şeylerle karşılaşabilirsiniz. Medyumların Medyumu hem bu ilme gönül vermiş hem de ruhani varlıklarla irtibata geçebilme özelliğine sahiptir. Makas Büyüsü her şekilde yapılabilir. Yapılışı bakımından kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Medyumların Medyumu çalışmalarını kişilerle birkaç konuşma yaptıktan sonra kişilerin anlattıkları doğrultusunda ve enerjilerine göre yapmaktadır.

Herkese aynı büyü yapılmaz. Kayınvalide ayırma büyüsü yaptırmak isterse onun yaptıracağı büyünün çalışması farklı olur. Eşler bağlama büyüsü şeklinde Makas Büyüsü yaptırmak isterse o büyüde farklı bir çalışma gerektirir.

Medyumların Medyumu Makas Büyüsü ile siz değerli kardeşlerimizin de problemlerine yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.