Büyüler

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet sözlük anlamı itibariyle; ALLAH’ın bireylere uygun gördüğü yaşama durumudur. Buna halk arasında nasip de denmektedir. “Kısmetse Olur” “Nasibimizde varsa olur” “ALLAH nasip kısmet ederse” gibi deyişlerde bunun açıklaması için uygundur. Bir kişinin kısmeti kapalı ise bu kişinin işleri yolunda gitmez. Kısmet durduk yere kapanmaz, yaşamda yapılan yanlışlıklar bunlara neden olur. Uygunsuz yaşayış şekilleri kısmetinizin kapanmasına neden olur. Haram yemek, Zina yapmak, Kul Hakkı yemek gibi şeyler kısmetinizin kapanmasına sebep olmaktadır. Kısmetinizin açılması için bir ALLAH dostu tarafından yapılacak çalışma etkili olacaktır.

Kısmetsiz olan insan için “Maşallah dediğin 3 gün yaşamıyor” “Bastığın yerde ot bitmiyor” gibi cümleler kullanılmaktadır. Böyle insanların şansı yaver gitmez. İş yerleri varsa ekonomik açıdan refaha kavuşamaz. Bekar ise evlenemez. Böyle insanlar bir sorun olduğunun farkındadır. Ama sorunun kaynağını tek başlarına bulamazlar. Bunu yalnızca bir medyum bulabilir. Çünkü medyumlar normal insanların aksine olaylara yüzeysel değil, derinlemesine bakar ve görürler. Ben medyumların medyumu olarak 30 senedir medyumluk yapıyorum ve bu zamana kadar binlerce hasta ile çalıştım. Bunların arasında kısmeti kapalı olan insanlarda vardı. Öncelikle yapmış olduğum bakımlarda kısmeti kapalı kişinin neden kısmetinin kapandığını görüyorum. Sonrasında ise buna uygun bir tedavi yöntemi uyguluyorum.

Rahmani medyumlar sınıfında bir medyum olarak çalışma sistemim tamamen dualar ve esma-i husnalar üzerinedir. Kısacası klavuzum kutsal kitabımız ve hak kitabı Kuran-ı Kerimdir. Yapacağım çalışmalar için öncelikle sizlere esma-i husnalar veriyor ve bunları size verdiğim sayı ve gün kadar okumanızı istiyorum. Bu zaman zarfında bende sizlerler birlikte okumalar yapıyorum. Bu işlem sonunda üzerinizde bulunan kısmet kapalılığı kalkıyor ve kısmetiniz açılıyor. Kısmet açıldığı andan itibaren bekar iseniz evlenebilirsiniz, iş yerinizde kazancınız artar. Bu çalışma sayesinde hayata daha pozitif bakarsınız ve üzerinizdeki ağırlık kalkar.

Kısmet Açma Büyüsü ile hayatınızı normale çevirmek için 0534 548 15 33 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.