Blog

Kaliteli Medyum

Kaliteli Medyum yapmış olduğu işlerde almış olduğu olumlu sonuçlar ile kendisini ispatlamış ve kalitesini belli etmiş medyumdur. 30 yıldır medyumluk hizmeti veren ve vermiş olduğu bu hizmet karşılığında almış olduğu olumlu yorumlar ile hizmetlerine devam eden bir medyumum. Bu zamana kadar yapmış olduğum bakımlar ve işlemlerden %100 e varan olumlu sonuçlar aldım.Bunun sebebi sahtekar medyumlara nazaran ilim ve tecrübe sahibi bir medyum olmamdır. Rahmani medyumlar sınıfında bir medyum olarak çalışmalarımın tamamı Kuran-ı Kerim ve Esma-i Husnalar üzerine çalışmalardır. Bunun yanında Cîfr, Ebced, İlmi-Ledûn, Havvas gibi ilimler hakkında bilgi sahibiyim.

Medyumluk hayatım boyunca bir çok sorunla karşılaştım ama en çok karşılaştığım ve çözüm bulduğum konular giden sevgiliyi geri getirme, eşler arası problemler, aile içi huzursuzluklar, cin musallatı, büyü yapma, büyü bozma ve daha bir çok konuda sorunu olan insanların sorunlarına çözümler buldum. Kaliteli Medyum hizmetimi İstanbul’dan devam ettiriyorum. Dünya’nın dört bir tarafında bulunan insanlara yardımcı olmaktayım.

Medyumlar konusunda bu zamana kadar yaşamış olduğunuz sorunları az çok tahmin edebiliyorum. Hiçbir bilgi sahibi olmadan bu işi yaptığını iddia eden insanlar tarafından, dolandırıldığınızı ve paranızın alındığını biliyorum. Bana ulaşana kadar çekmiş olduğunuz sorunların yegane sebebi yine sizsiniz. Çalışmak istediğiniz medyum hakkında hiç bir bilgi sahibi olmadan sadece web sitelerinde yazanlara bakarak o medyumla çalışmak istiyorsunuz. Bu Medyum tavsiyesi üzerine kurulmuş olan sitelerin hepsi sahtekar medyumların kendilerini övmek için özellikle kurmuş olduğu web siteleridir. Burada övülen medyum sitenin asıl sahibidir.

Sizlerde bu sitede yapılan yorumlara kanarak bu sahtekar medyumların tuzağına düşüyorsunuz. Bu yüzden Kaliteli Medyum bulmak ve bu medyumla çalışmak için, biraz zahmet ederek bu medyum hakkında onunla çalışmış olan kişilerden birebir bilgi almanızı ve medyumun dini, ilmi bilgisini kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.