Medyum

Kadıköy

Kadıköy çevresinde Medyum ihtiyacınız varsa çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz. Medyumların medyumu olarak 30 senedir bu işi yapmaktayım. Bunca yılın bilgi birikimi ve yaşanılmışlığı ile sorunlarınıza çare olmaya çalışıyorum. Neden beni tercih edeceğiniz konusuna gelince; ben diğer medyumlar gibi sizlere kesin ve net bilgiler vermem (sevgilin 5 güne döner, 3 gün sonra evlenceksiniz, 7 gün sonra iş yerinde ataman gerçekleşecek) böyle bilgiler insanlar üzerinde kesinlik algısı yaratır.

Bu süre içerisinde gerçekleşmeyen olaylar sonucunda insanlarda onarılmaz yıkımlar oluşmaktadır. Zaten bu insan bir medyuma başvuruyorsa manevi anlamda sıkıntıları vardır ve bunlara çare bulmak için size başvurmuştur. Siz de medyum olarak onun sorunlarına çare olacağınız yerde, sorunun bir parçası olarak ona zarar verirsiniz. Ben buna gerek olmadığını düşündüğüm için bu tür kesinlik içeren cevaplar yerine aşağı-yukarı, tahmini, … günden az – … günde fazla sürmez gibi ucu açık cümleler kurmayı tercih ediyorum. Böylece insanı bir tarihe odaklamıyor ve geçen zaman içerisinde umutlarının daim kalmasını sağlıyorum.

Yapmış olduğum çalışmaları Hakkımda kısmında bulabilirsiniz. Orada sadece bir kaç örnek verdim bu ve benzeri sorunlar hakkında insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Her sorunun bir çaresi vardır. Yeterki ALLAH nasip etsin. Kadıköy Medyum olarak vermiş olduğum hizmetlerden faydalanmak için bana iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz.

One thought on “Kadıköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.