Medyum

İzmir

İzmir Medyumları arasında ilk sırada yer alan İzmir’in en iyi medyumu ve Türkiye’nin en iyi medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir medyumluk hizmeti vermekteyim. Medyumlar insanların manevi ve içinden çıkamadıkları sorunlarda onlara yardımcı olan kişilerdir. Medyum kelimesi latince kökenli bir kelime olup “ortada” anlamına gelmektedir. Burada ortada kelimesi ile anlatılmak istenen iki dünya arasında iletişim kurabilen kişidir. İki dünya ile yaşadığımız dünya ve ruhlar dünyası anlatılmak istenmektedir. Medyumlara günümüzde halk arasında el almış kişilerde denilmektedir. Medyumlar doğuştan gelen duru görü yetenekleri sayesinde olayların altında yatan gerçek nedenleri bularak buna göre bir çözüm yolu bulurlar. Çünkü normal insanlar olayları tek boyutlu ve yüzeysel olarak görürler ve olayların sebeplerini bu şekilde yorumlarlar. Medyumlar ise olayları 3 boyutlu görürler ortada ki gerçeğin sebebini derinlemesine inceler ve bu şekilde sonuca ulaşırlar. Olayı daha iyi anlamanız için size şöyle ufak bir örnek vereceğim.

Sevgilinizle ufak bir nedenden dolayı kavga ettiniz ve bu ufak kavga yüzünden ayrılmanın eşiğine geldiğiniz. Sizin bu konu hakkında ki yorumunuz size aksettirilen olayla alakalıdır. Bana neden çiçek almadın gibi ufak bir sebepten çıkan kavgayı siz çiçek almadığınız için çıktığını düşünürsünüz. Fakat bir medyum bu olayın altında yatan gerçeğin bir büyü sonucu ya da cinler tarafından gerçekleştirilen bir olay olduğunu görür ve buna göre bir önlem alır. İşte bu yüzden insanlar medyumlara başvururlar. Ben Medyumların Medyumu olarak 30 senedir bu işin içindeyim ve böyle vâkalara çözüm buluyorum. Cîfr, Ebced, Havvas ve İlm-î ledûn ilimleri hakkında bilgi sahibiyim. Yapmış olduğum çalışmalar sadece kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim doğrultusunda yaptığım çalışmalardır. Sûreler, Ayetler, Dualar ve Esma-ul Husnalar ile tamamı ile rahmani çalışmalardır.

İnsanların bana en çok başvurmuş olduğu konular Giden eş ve sevgiliyi geri getirme, eşler arası yaşanan sorunlar, aile içi huzursuzluklar, cin musallatı, büyü yapma, büyü bozma, kısmet açma, şans ve bereket arttırma, yaşam koçluğu gibi konulardır. Bu zamana kadar bu konuyla alakalı çalışmış olduğum binlerce insanı eski sağlıklı günlerine çevirdim. Çoğu hala benimle görüşmekte ve fikir alışverişinde bulunmaya devam etmektedir. İzmir Medyum olarak sizlerinde bu ve benzeri sorunlarınıza çare bulmak için buradayım. İçinden çıkmadığınız bir sorun ya da sıkıntı olursa bana ulaşabilirsiniz. Telefon numaram 0534 548 15 33

Not: Benimle daha önce çalışmış olan hastalarımın yorumlarına medyum yorumları sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.