Medyum

İsviçre

İsviçre medyumları arasında en iyisi olduğumu iddia ediyorum. 30 senedir bu işi yapıyorum ve bu zamana kadar binlerce kişiyi iyileştirdim. Büyü yapma, büyü bozma, cin musallatı, giden sevgiliyi geri getirme, kişiyi kendine bağlama, eşler arasında soğukluk giderme, aile içi huzursuzluklar, gece görülen kabuslar, sağlık sorunları gibi konularda uzmanlaşmış ilim sahibi bir medyumum.

Cîfr ilmi, Havvas ilmi, İlmi Ledûn konularında uzmanım. Bu işi bilinçsiz yapan medyumlara benzemem ve sahtekar medyumlar ile bir tutulmak istemem. Bana gelecekseniz gelmeden önce hakkımda yapılan yorumları okumanızı ve öyle gelmenizi tavsiye ediyorum. Sizlere’de hak vermiyor değilim bu zamana kadar binlerce insan sahtekar medyumlar tarafından dolandırıldı ve dolandırılmaya devam ediyor. Bu insanlar medyumluğu kolay para kazanma yöntemi olarak görüp, insanların manevi duygularından ve boşluklarından faydalanarak onları dolandırıyorlar. Bu yüzden sizlere naçizane tavsiyem bir medyum ile çalışmaya başlamadan önce onun hakkındaki yorumları okumanız ve onunla çalışan insanlardan medyum hakkında bilgi almanızdır. Bu sayede hem dolandırılmamış olursunuz hem de sorununuzu çözüme kavuşturmuş olursunuz.

Medyumluk öyle her önüne gelen insanın yapabileceği bir iş değildir. Medyumluk doğuştan gelmektedir. Kimse bu işi sonradan okuyarak öğrenemez. Halk arasında el almış derler medyumlar için, duru görü sahibi olan medyumlar, normal insanların göremedikleri şeyleri görerek arkasındaki nedenleri bulurlar. Sizlere göre normal olan şeylerin arkasında her zaman başka bir sebep bulunmaktadır. Ekonomik sorunlar, gün içinde yaşanan stresler gibi nedenlerden dolayı kavga etmiş olduğunuzu düşündüğünüz eşinize büyü yapılmış olabilir. Bu yüzden sorunlarınızı hafife almayın ve sıkıntılarınızda işi bir bilene başvurun.

One thought on “İsviçre

  1. Avatar evren dedi ki:

    Selamlar Tel numaranizi alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.