Medyum

İsveç

İsveç Medyum olarak sizlere içinde çıkamadığınız manevi ve ruhsal durumlarda yardım oluyorum. Gurbet ellerde medyum bulmanızın zor olduğunu tahmin ediyorum. Bulduğunuz insanlarında medyum olmadığını gayet iyi biliyorum. Bu yüzden sizlere hizmet vererek daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşam sürmenizi bekliyorum. 30 senelik medyumluk hizmeti veriyorum. Bu zamana kadar binlerce insanla çalıştım. İnsanların manevi sıkıntılarına çözüm buldum.

İnsanlar bana genellikle eşleriyle ya da sevgilileriyle yaşadığı problemlerde, üzerlerin de bulunan cin musallatın da, sağlık problemlerinde, aile içi yaşamış oldukları huzursuzluklar da, onlara yapılmış olan büyülerde benimle iletişime geçip sorunlarını benimle paylaşarak çözüm bulmamı istiyorlar. Bende onlara bu konularda elimden geldiğince ve ALLAH’ın izni ile yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sizlere kendimden çalışma sistemimden bahsedeyim. Cîfr, Havvas, Ebced, İlm-î ledûn ilimleri hakkında bilgi sahibiyim. Rahmani bir medyum olarak tamamen hak kitap ve kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim ışığında çalışmalar gerçekleştiriyorum. Sizlerle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar da Dualar ve Esma-ul Husnalar okuyarak çalışıyoruz. Bu sayede ALLAH’ın izni ile dertlerimize deva buluyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce sorunların tespitini yapmak için bakım uyguluyorum. Çıkan sonuca istinaden uygun bir işlem bulup bu işlem doğrultusunda size vereceğim duaları ve esmaları birlikte okuyarak sorunumuzun üstesinden geliyoruz. Bu zamana kadar aşağıda belirtilen sorunlarla bana gelen kardeşlerimin sorunlarını çözüme kavuşturdum. Çalışma alanlarım

  • Gideni Geri getirme
  • Sevgili ve Eşler arası problemler
  • Aile İçi Huzursuzluklar
  • Cin Musallatı
  • Büyüler
  • Bağlama Büyüsü
  • Şans rızık ve bereket Vefkleri
  • Tılsım

gibi alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyorum. İsveç Medyum olarak verdiğim hizmetlerden faydalanmak için web sitemde bulunan 0534 548 15 33 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.