Medyum

İstanbul

İstanbul Medyumu olarak hizmet veriyorum. 30 seneyi aşkındır medyumluk yapmaktayım. İnsanların her zaman için sorunları olmuştur. Fakat bazen bu sorunların çaresini kendi başlarına bulamazlar. Sorunlarına ne doktorlar çözüm bulabilir, ne de psikologlar, işte böyle durumlarda devreye girerek sorunu tespit ediyor ve ona uygun çözüm yollarını buluyorum. Örneğin durduk yere kendi kendinize bayılıyorsunuz. Bunun için öncelikle doktora gidiyorsunuz, fakat doktor size her şeyin normal olduğunu söylüyor ve size bu konuyla alakalı bir yardımı olmuyor. Siz de farklı şeylerden şüphe edip konuyu bana getiriyorsunuz. Bende öncelikle size konu ile alakalı bir bakım uyguluyorum. Bakım sonucunda çıkan sonuca göre bir işlem uyguluyorum. Böyle bir bayılmanın sebebi fiziksel rahatsızlıklar dışında sadece ve sadece sizi rahatsız eden ruhani varlıklar tarafından olmaktadır. Sizde bunu tek başınıza çözemeyeceğiniz için size bu konuda yardımcı oluyorum.

Bunun dışında eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz, aranıza cinsel konularda dahil nedensiz soğukluklar girebilir. Bunu ilk önce bir psikolog yardımı ile çözmeye çalıştınız ve psikolog terapileri sonucunda her hangi bir fayda göremediniz, bunun için bana gelebilirsiniz. Çünkü sizi ve ilişkinizi desteklemeyen eş, dost, akraba gibi kişiler size büyü yapmış olabilir. Bunun çözümünü de bende arayabilirsiniz. Bunun dışında nedensiz yaşanan ayrılıklar konusunda size yardımcı olabilirim. Sebepsiz giden sevgili, eş için sorunun kaynağını bulabilir ve çözüme kavuşturabilirim. Yaptığım bütün işler rahmanidir. Dualar ve Esmalar ile çalışmalarımı gerçekleştiriyorum. Şeytani konularda lütfen benden yardım istemeyin. Kesinlikle ve kesinlikle büyü yapmıyorum. Yapılmış olan büyüleri çözme konusunda sizlere yardımcı olabilirim. Bu zamana kadar yardımcı olduğum bir çok insan var ve bu insanların sorunları sayemde çözüme kavuşmuştur.

İstanbul Medyumları arasında işini düzgün yapan bir kaç medyumdan biri olduğumu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Bu konuda fazla mütevazi olamıcam, çünkü bu kadar sahtekar medyumun piyasada kol gezdiği bir camiada işini düzgün yapan ve insanları dolandırmayan bir medyumum. ALLAH hepinizin yardımcısı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.