Blog

İş Adamlarına Özel Danışmanlık

Medyumlar sizlere hayatınızda atacağınız adımlar konusunda yardımcı olarak adımlarınızı daha sağlam basmanızı ve başarı basamaklarını daha sağlam ve daha hızlı tırmanmanıza yardımcı olabilirler. Dünya üzerinde bir çok devlet adamı, iş adamı yapacakları şeylerden önce bir medyum başvurmaktalar. Çünkü medyumlar duru görü sahibi insanlar oldukları için bir devlet adamı ya da iş adamının imzalayacağı antlaşmaların olumlu ya da olumsuz sonuçlarını görebilir ve bu konu hakkında kişiye bilgi verebilirler. Basından takip edebileceğiniz şekilde medyumların bu konular hakkında ki haberlerine ulaşabilirsiniz. Örnek verecek olursak Güney Kore Liderinin medyumlar ile birlikte ülkeyi yönettiği haberlerini okuyabiliriz.

Kaynak : Güney Kore Lideri Ülkeyi Medyumlarla Birlikte Yönetiyor.

Bir diğeri haber ise Bulgaristan’da resmi devlet memuru olarak kahinlik yapan ünlü bulgar kahin ve medyum Vangelia Pandeva Dimitrova (Baba Vanga) baba vanga dan bilgi alanlar arasında devlet adamları, devletlerin gizli örgütleri (CIA- KGB – FBI) bulunmaktadır. Bunların dışında ülkenin zengin iş adamları da bu medyumdan bilgi almaktaydı.

İşte insanların hayatlarında medyumların ne kadar önemli olduklarını kanıtlamış medyumlar. Bende medyumların medyumu olarak 30 senenin bana vermiş olduğu deneyimi siz değerli insanlarla paylaşıyorum. İş adamlarına özel yaşam koçluğu yaparak onların ekonomik olarak daha yukarıya taşıyorum. Bu zamana kadar çalışmış olduğum iş adamları yeni şirketler açtılar. İş kollarını genişlettiler, yeni sektörlere girdiler ve mal varlıklarını arttırdılar. Çalışmalarım sadece sizinle yapmış olduğum sohbetler ve fikir alışverişi ile sınırlı değildir. Bunun dışında şans ve bereket vefkleri yazarak kişinin şansının ve bereketinin artmasını sağlıyorum. Bu sayede daha güzel günler geçirmenizi sağlıyorum.

Çalışmış olduğum iş adamları arasında adını veremeyeceğim kadar Türkiye’nin ileri gelen ailelerine mensup iş adamları mevcuttur. Telefonla ulaştığınız takdirde, referanslarım hakkında sizlere daha detaylı bilgi verebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.