Büyüler

Güzellik Büyüsü

İnsanın sevdiği kişiye güzel görünmesini sağlayan bir büyüdür. Güzellik büyüsü ile sevgilinizin ya da eşinizin gözü sizden başka kimseyi görmeyecek. Bu büyü sevdiği ile arasında ki soğukluğu gidermek adına yapılan bir büyüdür. Bir kadın eşinin ya da sevgilisinin ona olan ilgisinin azaldığını farkeder ve partnerinin hayatında birini olduğunu düşünürse bu büyüyü yaptırarak, bu düşüncelerden kurtulur ve psikolojik olarak rahatlar.

Güzellik büyüsü sayesinde sadece büyü yapılan kişinin gözüne dünya güzeli görünürsünüz ve o kişinin gözü sizden başkasını görmez hale gelir. Bu sayede çapkın olan eşiniz ya da sevgiliniz sadece ve sadece size bağlanır. Bu büyü ile bu zamana kadar bir çok ilişki ve evlilik kurtulmuştur.

Güzellik büyüsünde karıştırılan şey bu büyü ile bütün insanlara değil sadece büyü yapılan kişiye güzel görünürsünüz Bu büyü estetik ameliyat değildir. Hiç bir yerinize ameliyat yapılmaz sadece edilecek olan dualar ve kişiye özel yazılan muska ile bu işlem gerçekleştirilir. Güzellik büyüsü son derece etkili bir büyüdür ve muska yazıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Güzellik büyüsünde size yazılmış olan muskayı sürekli yanınızda bulundurmak zorundasınız. Muska olmadığı zaman partnerinizin size karşı olan görüşleri yine eskisi gibi olur.

Güzellik büyüsünde kalıcılık muskanın kaybolması ya da herhangi bir şekilde deforme olması ile bozulur. Fakat korkmayın aynı muskadan bir tane daha yazılabilir. Güzellik büyüsü bu yüzden faydalı bir büyüdür. Eşiyle sorun yaşayan her bay-bayan tarafından sıkça uygulanan bir yöntemdir. Bu büyüyü daha önce yapmış olduğum kişilerde her zaman olumlu sonuçlar aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.