Blog

Güvenilir Medyum

Şuan aklınızdan geçenleri düşünebiliyorum 🙂 hem medyum hem güvenilir kesinlikle aynı paralelde yer almaması gereken cümleler sizin için. Neden böyle düşündüğünüzüde biliyorum. Bu zamana kadar kaç tane medyuma iş yaptırdıysanız hepsi size boş vaatlerde bulundu ve hepside sizden paranızı alıp gittiler. Sadece bununla kalsalar iyi ya boşa giden umutlara ne demeli ? Ben böyle kişilere bırakın medyum demeyi insan kelimesini bile fazla görüyorum.

Medyumluk yeteneği doğuştan gelen ve ALLAH tarafından kişiye bahşedilen bir yetenektir ve her kula nasip olmaz. Medyum latince kökenli bir kelime olup “ortadaki” anlamını taşımaktadır. Burada ortada kelimesinden kasıt ruhlar dünyası ve yaşadığımız dünya arasında irtibat kurabilen kişi demektir.

Medyumlar ruhani varlıklarla konuşabilir ve onlardan bazı konularda yardım isteyebilirler. Sizlerde bazı manevi konularda kendi başınıza çözüm üretemeyince sıkça başvurduğunuz yöntem bir medyuma danışmak ve yardım almak. Ama sizlerde gidip her facebook sayfasında medyum yazan kişiyle iletişime geçip onlardan yardım istiyor ve dolandırılıyorsunuz. Güvenilir Medyum dediğin kişinin kendine ait bir web sayfası olur kendi adına bir telefon numarası olur. Referans olarak gösterebileceği insanlar olur. Bu yüzden kısacası Güvenilir Medyum benim gibi olur 🙂 web sitemi ziyaret ederek sizden gelenler kısmını okuyabilir. İletişim sayfamdan benimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.