Büyüler

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü; sizden ayrılan eşiniz, sevgiliniz ya da nişanlınızın yapılan rahmani çalışmalar ile geri getirme işlemine verilen isimdir. Genellikle kötü insanlar tarafından yapılan büyüleri tersine çevirmek ve sevenleri kavuşturmak için kullanılan, AK büyüler sınıfından bir büyüdür. Bu büyü son derece çeşitli ve farklı isimleri olan bir büyüdür. Halk arasında insanlar bu büyüye Çevirgel Büyüsü, 72 Saatte Geri Getirme Büyüsü, Terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsü, Geri Getirme Tılsımı, gibi isimlerde vermektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsünün Amacı Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü genel olarak arası bozulan çiftlerin birleşmesin de kullanılır. Bu ayrılığın sebebi normal ise herhangi bir problem olmadan yapılabilir. Anormal durumlarda bu büyünün yapılmasını etik açıdan uygun görmüyorum. Örneğin bir adama ya da kadına aşık oldunuz ilişkiniz normal seyrinde giderken, birden adamın ya da kadının evli olduğunu öğrendiniz. Bunu öğrendikten sonrada ona olan aşkınız devam ediyor kişi sizden ayrılmak istiyor ve ayrılıyor. Böyle durumlarda gelip hocadan yardım isteyip Gideni Geri Getirme Büyüsü yaptırırsanız bu büyüyü yapanda yaptıran da benim gözümde İnsanların en adisidir. Unutmayın ki başkarlın mutsuzluğu üzerine mutluluk kuramazsınız ve Yuva yıkanın yuvası olmaz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Gideni Geri Getirme Büyüsü genellikle çoğu medyum tarafından (özellikla müslüman medyumlar tarafından)Rahmani yöntemler ile yapılmaktadır. Bu büyü yapılırken, Esmâ-ül Hüsnalar, Ayet-i kerimeler, Dualar ve ruhani varlıklardan yardım alınır. Bunun yanı sıra bazen kişiye özel yazılan vefkler ilede bu işlem gerçekleştirilebilir. Her Medyum tarafından yapılabilecek bir büyü değildir. Uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Not : Kimi web sitelerinde ayrılık süreci uzadıkça büyünün etkisinin azalacağı söyleniyor. Bunu yazan kişilere aldırış etmeyin. İlişkinizin üzerinden 2 yıl geçse de eğer sevdiğiniz insan hala evlenmemiş ise ve yalnız yaşıyorsa Onun size geri dönmesini sağlayabilirim. Medyumluk herkesin harcı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.