Medyum

Fransa

Fransa Medyum ihtiyacı olanlara hizmet veriyorum. Yaşamış olduğunuz manevi sorunlarınız da bana başvurarak yardım talep edebilirsiniz. Yurt dışında yaşamanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Manevi sorunlarınız da size yardımcı olabilecek kimseyi bulamamak ve çaresiz kalmak çok kötü bir durumdur. İşte ben Medyumların medyumu olarak sizi bu konularda yalnız bırakmıyorum. 30 senedir bu işle meşgul bir insanım. Bu zamana kadar binlerce insana her konuda şifa verdim ve sorunlarını çözdüm. İnsanlar bana genellikle aile içi sorunlar, cin musallatı, gideni geri getirme, eşler arası soğukluk, büyüler gibi konularda gelmekteler.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu tip sorunları tespit ettiğim zaman, işlemlerim sayesinde sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaktayım. Bu zamana kadar binlerce kişiyi iyileştirdim ve iyileştirmeye de devam ediyorum. Çalışma sistemim tamamiyle rahmani olup dualar, sureler ve esma-ul husnalar iledir. İstanbul’da ikamet ediyorum ve bakımlarımı burada gerçekleştiriyorum. Cifr, Havvas, İlmi Ledun gibi ilimler konusunda bilgi sahibi uzman bir medyumum. Beni sahtekar medyumlar ile karıştırmamanızı rica ediyorum. Bu yeteneğim bana doğuştan ALLAH tarafından bahşedilen bir yetenek ve ben bu yeteneğimi insanları iyileştirmek için kullanıyorum.

Normal insanlar gün içinde yaşadıkları olayların sebepsiz olduklarını ve bunların normal olduklarını düşünürler. Böyle düşünmeleri de gayet normal çünkü normal insanlar medyumlar gibi duru görü sahibi olmadıkları için olayların arka yüzünde yatan sebepleri göremezler. Sizin sebepsiz olduğunu düşündüğünüz bir ayrılık, aile içi bir sorun, eşinizle aranıza giren soğukluğun sebebi başka bir şey olabilir. Bu sorunların arkasında büyü ya da ruhani varlıklar olabilir. Bu yüzden böyle sorunlarınız da bana başvurup yardım talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.