Medyum

Eskişehir

Eskişehir Medyum; Medyumların Medyumu olarak 30 yılı aşkın süredir insanlara yardımcı olmaktayım. İnsanların manevi sıkıntılarını çözüme ulaştırmak için çeşitli çalışmalar yapıyorum. Bu çalışmalarım arasında Büyü yapma, Büyü bozma, Giden sevgiliyi ya da eşi geri getirme, cin musallatı, sevgililer ve eşler arası problemleri çözme, vefk yazma, tılsım yapma, aile içi sorunları çözme, sağlık sorunları için şifacı hocalık yapma gibi çalışmalar bulunmaktadır. 30 senede binlerce insana bu ve benzeri konularda yardımcı oldum.

Öncelikle kendimi tanıtayım bana medyumların efendisi derler bütün medyumların işlerini yaparken bana danıştıkları doğrudur. Çünkü ben piyasada rahmani olarak çalışan, ilim irfan sahibi medyumlar arasında ilk sırada yer alıyorum. Bunu bana hastalarım söylüyor. Çünkü hastalarım daha önce bir çok medyumla çalıştıktan ve çözüme ulaşamamalarından ötürü bana geliyorlar. Piyasada bulunan medyum müsvetteleri sizlerden sadece para talep ederler. Bunun karşılığında da hiçbir şey yapmazlar. Bu adamların asıl amacı kolay yolda para kazanmaktır. Ne Kuran-ı Kerimi bilirler nede bu konularla alakalı ilmi bilgileri vardır. Umarım ALLAH size böyle insanlarla karşılaşmayı nasip etmez. Çünkü bu kan emiciler sizlere bir işlem yapacaklarını söyleyerek paranızı almaya başlar ve sonrasında sürekli ekstra işlem ve malzeme parası isterler. Standart yalanları ise tam büyüyü bozduk karşımıza yeni bir büyü daha çıktıdır. Sakın ve sakın bu tiplere kanmayın. Bu tip insanlara internet üzerinden facebook ya da web siteleri aracılığı ile ulaşıyorsunuz. Bu adamların bir çok sahte web siteleri ve facebook hesapları mevcuttur. Bu adamları ayırt etmek için yapmanız gereken şey web sitelerinde bulunan yorumları okumak ve yorum yazan kişiler ile irtibata geçerek onlardan medyum hakkında bilgiler almaktır. Facebookta medyum profili açanlara ise kesinlikle bulaşmayın derim hepsi %100 dolandırıcıdır.

Ben Cifr,ilmi ledun, havvas ve ebced konusunda bilgi sahibi rahmani bir medyumum. Çalışma sistemim tamamen Dualar, Sureler ve Esma-i Hüsnalar üzerine kuruludur. Kısacası rehberim Kuran-ı Kerimdir. Çalışmalarımın hepsini bu doğrultuda yapmaktayım. Sizlere naçizane tavsiyem şeytani işlere bulaşmadan gelin sorunlarınızı birlikte rahmani yöntemler ile çözelim.

3 thoughts on “Eskişehir

  1. Avatar Ibrahim ay dedi ki:

    Slm hocam nasil ulasabilirim size

  2. Eşim saçma bahanelerle evi terketti çocuğum var İstikbali ne olacak yuvamı kurtarmak istiyorum yardımcı olun dava açmış

  3. Hocam size nasıl ulaşabilirim büyük sıkıntım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.