Büyüler

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü ayrı çiftleri birleştirmek için kullanılan büyülerin başında gelmektedir. Her kesim tarafından farklı olarak yapılan ermeni büyüsü, Hristiyan medyumlar tarafından farklı müslüman medyumlar tarafından farklı ritüeller kullanılarak yapılan bir büyüdür. Her ne kadar Hristiyan medyumlar tarafından, müslüman hocaların yapamayacağı söylense de bu bilgi gerçeği yansıtmamaktadır. Bütün büyüler din ayrımı yapılmaksızın işi bilen ilim irfan sahibi herkes tarafından yapılabilir.

Bu büyü ile ayrılmış olduğunuz erkek ya da kız arkadaşınıza tekrardan kavuşabilirsiniz. Büyü yapımında her medyum tarafından farklı malzemeler ve ritüeller kulanılmaktadır. Ben ermeni büyüsü yaparken defne yaprağı, kaya tuzu ve kişilerin fotoğraflarını kullanıyorum. Öncelikli olarak 2 tane defne yaprağının üstüne birleşmesini istediğimiz kişilerin isimlerini yazıyorum. Sonrasında ise bu yaprakların üstünü kaya tuzu ile kapatıyorum. Ondan sonra fotoğraflarımızın üzerine gerekli duaları arapça olarak yazıp tuzların üstüne yerleştiriyoruz ve bunları ateş ile yakıyoruz. Defne yaprağında bulunan kötü varlıkları ve kötü etkileri kovma özelliği sayesinde çiftimizin üzerinde bulunan ve birleşmelerine mani olan kötü enerjiyi yok etmiş oluyoruz. Bu sayede çiftmiz tekrardan birlikte mutlu bir hayat sürmeye devam ediyor. Ayrılan ve küsen çiftleri barıştırmak için kullanılan bu büyü sayesinde bu zamana kadar ayrılan binlerce çift tekrardan barıştılar.

Ermeni büyüsü konusunda uzman bir medyum olarak ben medyumların medyumu olarak sizlere destek vermeye devam ediyorum. 20 senelik medyumluk hayatını ruhani varlıklar ile iletişim ve  büyüler ile geçirmiş bir medyum olarak hizmetlerimden faydalanabileceğinizi belirtmek istiyorum. Sorun ve sıkıntılarınızda çekinmeden telefon ya da mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

One thought on “Ermeni Büyüsü

  1. Avatar Gönül dedi ki:

    Hocam boşandım ama çocuklarımdan ayrıyım göstermiyorlar bana ailem evlen memi istiyor lar bende elbet çocuklarım bana döner diye bekliyorum eski eşi m barış mak istiyor ben istemi yorum bana evlenmek mi hayırlı yoksa ne yapıyım talip lerim var ama kararsız ım hayatım da neler değişecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.