Medyum

Danimarka

Danimarka Medyum olarak sizlerin manevi sıkıntılarında sizlere yardımcı olmak için buradayım. Yaşamış olduğunuz problemlerde çekinmeden bana başvurabilir ve yardım talep edebilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir medyumluk yapmaktayım. Bu zamana kadar binlerce hasta ile çalıştım ve hepsini de ALLAH ın izni ile iyileştirdim. Eşiyle ve sevgilisiyle ilişki problemi yaşayanlar, ailesi içinde huzursuzluk olanlar, sağlık problemi yaşayanlar, cin musallatına maruz kalmış olanlar, kendisine büyü yapılanlar bana gelmekte ve dertlerine çare bulmaktalar.

Kişilere uygulamış olduğum bakımlarda öncelikle sorunlarını tespit edip, onlara uygun tedavi yöntemlerini uygulamaktayım. Çalışma sistemim tamamiyle rahmani olup Dualar, Sureler, Esma-ul husnalar ile çalışmalarımı gerçekleştirmekteyim. Cîfr, Havvas ve İlm-i ledun ilimlerine hakim bir medyumum. Medyumluk gibi özel bir yeteneğin bana boşuna verilmediğinin farkındayım ve bu yeteneği insanların faydasına kullanmaktayım.

Bu zamana kadar kendini medyum olarak tanıtan kişilere paralarınızı kaptırdığınızın ve umutlarınızı yitirdiğinizin farkındayım. Fakat şuan bu yazıyı okuyorsanız. Gerçek Medyum ile karşılaştığınızın farkında olmalısınız. Daha önce tedavi etmiş olduğum insanların, hakkımda yapmış olduğu yorumları okuyabilir, hakkımda fikir sahibi olabilirsiniz. Gerçek ve sahtekar medyumlar arasındaki farkı bulmak ve bir daha dolandırılmamak istiyorsanız. Çalıştığınız kişiye dikkat etmeniz gerekmektedir. Kolay para kazanma yolu olarak bu işi yapan kişiler, internet üzerinde web sitesi ve facebook üzerinden sizleri dolandırmaktalar. Birden fazla web siteleri ve telefon numaraları olan bu kişiler aynı zamanda bir çok sahte facebook hesabı açarak sizleri ağına düşürmekteler.

Böyle medyumların tuzağına düşmemek ve gerçek medyumlar ile çalışmak istiyorsanız. Seçeceğiniz medyumun web sitesine bakmanız onunla çalışan insanların hakkında yaptığı yorumları okumanızı, mümkünse o medyumla daha önce çalışmış olan kişilerden bilgi almanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.