Büyüler

Ceviz Büyüsü

Ceviz Büyüsü ile birbirini seven kişileri birleştirebilir ya da ayırabilirsiniz. Bu büyü islamiyetten önce de sık yapılmakta olan bir büyüdür. Genelde kötülük için kullanılır. Sevenleri ayırmak isteyenler ceviz büyüsü yaparak, birbirini seven iki kişiyi önce birbirinden soğutur, sonrasında ise tamamen ayırırlar.

Ceviz büyüsü yapmak için öncelikle 1 adet ceviz alınır ve içi boşaltılarak sadece kabuk olacak hale getirilir. İçi boşaltılan ceviz kabuğuna, ayrılmasını istediğiniz kişilerden alacağınız birer parça tırnak, kıl, kıyafet parçası konularak ceviz kabuğu içinde yakılır. Kül haline gelen parçalar ceviz kabuğu ile beraber üzerinde duaların yazılı olduğu beyaz bir bez parçasına konur. Büyünün amacına göre bu ceviz kabuğu ya kırılır ya da saklanır. Saklanır ise sevenler birbirine daha sıkı bağlanır. Kırılır ise seven kişiler bir daha barışmamak üzere ayrılırlar. Bu büyü Türkiye’de bilinen ve sık kullanılan bir büyü çeşidi değildir. Bu büyüde de her büyüde olduğu gibi yanlış yapılan uygulamalarda büyüyü yapan kişinin ilişkisi de etkilenir. Büyüyü yapan kişinin eşi yoksa bir daha ne sevgili ne de eş bulabilir. Bu yüzden uygulamayı bilen bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Ceviz büyüsünü bozmak için, ona karşı yapılacak olan bir makas büyüsü etkili olacaktır. Yapılacak olan makas büyüsü ile sevdiğinizle tekrardan birlikte olabilir ve mutlu bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.