Medyum

Beşiktaş

Beşiktaş Medyum; İnsanlar neden medyuma ihtiyaç duyarlar? İnsanların bu gereksiniminin sebebi kendi başlarına çözemeyecekleri ve nedenlerini bulamadıkları sorun ve sıkıntıların çözümüdür. Bunun  için medyumlara giden insanlar, çoğu zaman sahtekar medyumlar tarafından dolandırılmaktalar. Ben Medyumların Medyumu olarak 30 senedir bu işi yaptığımı belirtmek isterim. Yıllar boyu karşıma çıkan sorunları çözmekte ve bu sayede kendi kendimi geliştirerek, çalışma yöntemlerime yenilerini eklemekteyim. Her türlü manevi sorununuzda içinde bulunduğunuz çıkmazlardan sizleri çıkarabilirim.

Arkadaşlar Medyumluğun üniversitesi olmaz önce bunu belirteyim. Bir çok medyum sitesi okuyorum ve gülüyorum. Hepsi mısırda ya da israilde bu iş konusunda eğitim aldıklarını söylüyorlar. Yalan !!! böyle insanlara sakın inanmayın. Medyumluk ALLAH vergisidir. ALLAH’ın bahşetmiş olduğu bir yetenek nasıl üniversite eğitimiyle kazanılır !!!

Böyle medyumların tuzağına sakın ve sakın düşmeyin hem akıl sağlığınızdan hem de paranızdan olursunuz. Benim hakkımda bilgi almak için web sitemde yer alan Hakkımda sayfasını ya da sizden gelenler kısmında benimle daha önce çalışmış ve hala çalışmakta olan insanların yorumlarını okuyabilir. Bu bilgiler yetersiz kaldığı takdirde iletişim sayfamızdan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.