Medyum

Belçika

Medyumluk; İnsanların yaşamış oldukları manevi sorunlarda onların sorunlarını çözmek, bunun yanında normal insanların görüp yorumlandıramayacağı olayları yorumlayan duru görü sahibi insanlardır. Medyumluk yeteneği sonradan kazanılan bir yetenek değildir. ALLAH insana bu yeteneği doğuştan nasip eder. Dolandırıcı medyumlar ise bu yetenekleri üniversite eğitimi gibi aldıklarını iddia ederler.

Gurbet ellerde medyum bulmanın ne kadar zor olduğunu bilmeyen yoktur. Bulduğunuz 3-5 medyumunda sadece adının medyum olduğunu biliyorum. Sizlerde çaresizce oradan oraya savrularak battıkça daha da batıyorsunuz. Başarılı olmayan bir medyumdan çıkıp diğerine gidiyorsunuz ve gittiğiniz kişide sizi daha önce dolandıran medyum ile aynı kişi. Bu zamana kadar bana anlatılan hikayelerden edindiğim sonuç bu.

Ben 30 yıldır bu işi yapan bir medyumum insanların en çok şikayetçi oldukları konu eşleri ve sevgilileri ile yaşamış olduğu problemler, aile içinde yaşadıkları huzursuzluklar, cin musallatı, sağlık sorunları gibi problemlerdir. Bu zamana kadar binlerce hastayı iyileştirdim ve iyileştirmeye devam ediyorum.

Yukarıda yazmış olduğum sebeplerden ötürü bana başvuran bütün insanların sorunlarına çare buldum. Çalışma yöntemi olarak rahmani bir çalışma yöntemi izliyorum. Dualar, Sûreler ve Esma-ul Husnalar ile çalışıyorum. Üzerinizde yapılan işlemin zorluk derecesine göre işlemlerin süresi uzayabilmektedir. Sizleri kesin süreler ile kandıran medyumlardan uzak durun. Unutmayın ki ALLAH rızası olmadan hiçbir şey gerçekleşmez. Bunun farkında ve bilincinde olarak bana gelin, web sitemde yer alan yorumlardan hakkımda fikir sahibi olabilirsiniz.

Belçika Medyum olarak sizlere yardım edebileceğim bir konu olursa bana bir şekilde ulaşmanız yeterli olur. Mail yoluyla ya da telefon yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

One thought on “Belçika

  1. Avatar Lale dedi ki:

    Asik oldugum kisiyi kendime asik etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.