Medyum

Bahçelievler

Bahçelievler Medyum olarak siz değerli insanlara manevi sorunlarının çözümünde yardımcı olmaktayım. 30 seneyi aşkın süredir bu işi yapmaktayım. İnsanların kendi başlarına içinden çıkamadıkları durumlarda onlara bir yol gösterici olarak izlemesi gereken yolu göstermekteyim. İnsanların hayatları boyunca yaşamış olduğu bazı sorunlar vardır. Bunlar arasında eşleriyle ya da sevgilileriyle yaşamış oldukları problemler, İş hayatında yaşamış oldukları problemler, aile içi yaşanan problemler, sağlık problemleri bunlardan sadece bazılarıdır. Bunların nedenlerini sizler normal olarak düşünebilirsiniz. fakat bazen bu sorunların altında yatan gerçekler hiçte düşündüğünüz gibi olmayabilir.

Siz bunların nedenlerini gün içinde yaşanan şeylere bağlayabilir ve pekte önemsemeyebilirsiniz. Ama bu tür olaylar daha sonraları ciddi sonuçlar doğurabilir. İşinizden ya da eşinizden ayrılabilir, sizi elden ayaktan düşürecek sağlık sorunlarına yakalanabilirsiniz. İşte böyle durumlarda bir medyuma başvurarak olayın arkasında yatan gerçeği öğrenebilirsiniz. Kimi zaman size ya da eşinize yapılan bir büyü bütün bunlara sebep olabilir. Ya da sizinle uğraşan bir ruhani varlık bütün bu durumlara sebep olabilir.

Ben Medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir bu ve benzeri problemlerinizde sizlerin yanında olarak sorunların çözülmesine yardımcı oluyorum. Bütün bu işleri rahmani şekilde yapıyorum. Çalışma şeklim Sûreler, Dualar ve Esma-ul Husnalar ile tamaen rahmanidir. Cîfr, İlm-î Ledûn, Havvas ilimleri konusunda uzmanlık derecede bilgi sahibi bir medyumum.

Bu zamana kadar binlerce hasta ile çalıştım ve bu hastaların hepsinde iyi sonuçlar elde ettim. Benimle çalışmak ve bütün sorunlarınıza çare bulmak isterseniz, web sitemde bulunan telefon numarasından ya da mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Bütün sorunlarınızın çözülmesi dileğiyle ALLAH hepimizin yardımcısı olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.