Büyüler

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü; çeşitli nedenlerden dolayı sevgilinizden, eşinizden, nişanlınızdan ayrıldığınızda bu ayrılıkları tersine çevirerek tekrar bir araya gelmenizi sağlayan bir büyü çeşididir. Ak büyüler sınıfında olan bu büyü ile sevdiğinize tekrar kavuşabilirsiniz. Bu büyü aslında soğutma büyüsüne karşı yapılan bir büyüdür. Zaten insanların durup dururken birbirinden ayrılmasının sebebi normal değildir. Her şey yolunda ve güzel giderken birden bire yaşanan ayrılıklar sizlere normal gelebilir. Fakat bu ayrılıkların arkasında muhakkak negatif bir güç vardır. Bu tip şeyleri genelde aileler tarafından tasvip edilmeyen ilişkiler görmektedir. Bu büyüleri yapanlar genelde kişinin en yakınlarıdır. Neden insanlar evlatlarının mutluluklarını istemez onuda anlamış değilim.

Bağlama büyüsü yapımı dinlere ve yapan kişiye göre farklılık göstermektedir. Biliyorsunuz ki her dinde büyü vardır. Bu dinlerde büyü yapan insanlar o dine göre yöntemler izlemektedir. Tabi kişinin de kendine göre bir yöntemi vardır. Kimisi ip ile bağlama büyüsü yaparken, kimisi ataç ile bağlama büyüsü, kimisi makas ile bağlama büyüsü, kimiside saç ile bağlama büyüsü yapmaktadır. İslam ve diğer dinlerde büyü yapılması yasaklanmıştır. İslam’da büyü yapmak, tıpkı fal bakmak gibi açıkça haram kabul edilir. Bazı Hanefi alimleri büyüye karşı önlem almak gibi sebeplerle ve uygulamamak kaydı ile, tahsilini helal görmüşlerdir.

Bu yüzden insanların iyiliklerini gözeterek yapılan büyüler, islam alimleri tarafından da hoşgörü ile karşılanmaktadır. Ben Medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkındır bu işleri yapmaktayım ve bir çok insanı tedavi ettim. Bu zamana kadar yapmış olduğum bakımlar ‘da %100 doğru sonuçlar aldım ve bu sorunları çözüme kavuşturdum. İslam dinine uygun şekilde dualar ve esmalar ile çalışmalarımı gerçekleştirmekteyim. Rahmani medyum sınıfında bir medyumum.

Bu yüzden sevgilinizle, eşinizle, nişanlınızla yaşamış olduğunuz problemlerin çözümünde yardıma hazırım. Web sitemde bulunan telefon numaram ve mail adresimden benimle irtibata geçebilirsiniz. Benimle çalışmadan önce, daha önce benimle çalışmış ve sonuç almış kişilerin yorumlarını okumanızı tavsiye ediyorum.

2 thoughts on “Bağlama Büyüsü

 1. Avatar Tarek dedi ki:

  زوجتى وبدون شيئ يذك اصرت على الطلاق
  وحاولت شهرين ان اجعلها تنسى هذه الفكره
  الا انها هددت وتوعدت
  ولدى ثلاثة اطفال
  واظطررت منعٱ للمشاكل ان اطلقها

 2. Avatar Nesrin Taş dedi ki:

  Hocama bağlama büyüsü yaptırdım 3 gün içinde tuttu. Sevgilim artık dizimin dibinden ayrılamaz hale geldi. Neredeyse günün 4-5 saatini benimle telefonda görüşerek geçiriyor. Bu da yetmiyor iş çıkışları gelip beni evden alıp bir yerlere götürüyor. Adam neredeyse günün 24 saatini benimle geçirmek istiyor. Süpersiniz hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.