Medyum

Azerbaycan

Medyumların medyumu olarak kardeş ülke olarak adlandırdığımız Azerbaycan’da her türlü manevi rahatsızlıklarınızda işlem yapmaktayım. Türkiye’de olduğu gibi Azerbaycan’da yaşayan kardeşlerimize’de her türlü konuda hizmet ve destek vermekteyim.

30 seneyi aşkındır medyumluk yapıyorum. Mardinli bir ailenin 7. ve en son çocuğu olarak dünyaya geldim. Babamın Dedesi tarafından el aldığım söylenir. Kendisi Mardin’in en ünlü hocalarından Ebu Ziya Müfreddin olarak adlandırılır. Mardin’de namını bilmeyen ve tanımayan yoktur. Benimde ondan el aldığım söylenir. Medyumluk yeteneğimi 7 yaşında keşfettim. Rüyamda gördüğüm şeylerin ertesi gün birer birer gerçekleştiğini görünce çocuk olarak çok şaşırmıştım.

Komşumuzun yüzüğü kaybolmuştu ve bize de haber vermişti, bulursanız getirirsiniz diye. Olayın akşamında rüyamda komşunun yüzüğünün bir ağacın altında olduğunu gördüm. Sabah uyandığımda rüyamda gördüğüm ağacın yanına gittim ve yüzüğün gerçekten orada olduğunu gördüm. Ondan sonra hikayem başlıyor işte, 9 yaşında Kuran-ı Kerimi hatmettim. İlerleyen yaşlarımda yeteneklerimin farkına vararak daha derin konularda ilmi araştırmalar yaptım ve kendi yeteneklerimin farkına vararak onları daha da geliştirdim. 13 yaşına geldiğimde ise adım Mardin sınırlarını aşmış ve komşu şehirlerden insanlar beni ziyaret edip bazı konularda yardım istemeye başlamışlardı.

Aile içi sorunlar yaşayanlar, sevgilileri ile ayrılanlar, cin musallatına maruz kalmış kişiler, tanıdıkları kaybolanlar, rızk arttırmak ve şans açtırmak isteyenler, kısmeti kapalı olanlar ve daha nice sorunla karşılaşan insanlar bana gelerek sorunlarına çözüm buldular. Türkiye ve Yurt dışından gelen insanlar bende dermanlarını bulup, evlerine geri döndüler. Şuan İstanbul’da ikamet etmekteyim. Sizler Azeri kardeşlerim yukarıda saymış olduğum ve benzeri sorunlarınız da bana başvurabilirsiniz. ALLAH’ın izni ile çözemeyeceğim sorun ve sıkıntı yoktur. Yeter ki ALLAH nasip etsin. Sevgilerimle

One thought on “Azerbaycan

  1. Avatar hüzün dedi ki:

    mrb
    bende yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.