Medyum

Ankara

Medyumların Medyumu Ankara Medyum olarak hizmetinizde. Yapmış olduğu güvenilir bakımlar ve gerçek medyum olarak uygulamış olduğu işlemler ile sizlere 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyorum. İnsanlığın varoluşundan beri yapılmakta olan büyülerin insanlar üzerinde ki kötü etkilerini kaldırmak ve sadece hayırlara vesile olması adına büyüler yapmaktayım. Bu zamana kadar çalışmış olduğum binlerce insana ALLAH’ın izni ve yardımı ile şifa ve hidayet verdim. Cîfr, Ebced, İlm-î Ledûn, Havvas ilimleri konusunda bilgi sahibi uzman bir medyumum. İstanbul’da yaşıyorum.

Rahmani medyumlar sınıfında bir medyum olarak çalışma sistemim tamamen hak kitap ve kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim doğrultusundadır. Dualar, Sûreler, Ayetler ve Esma-ul Husnalar ile çalışmalar gerçekleştirmekteyim. Benim çalışmalarımın diğer medyumlardan farkı çalışmayı sizlerle beraber gerçekleştirmem. Sizlere vermiş olduğum duaları ve esmaları sizlerle beraber okuyor ve birlikte bu karanlıktan çıkıyoruz.

Sahtekar medyumlardan değilim sadece ve sadece iyi niyetli şekilde çalışmalar yapıyorum. İnsanlara vermiş olduğum güven sayesinde benim diğer medyumlardan farklı olduğumu görmelerini sağlıyorum. Öncelikle dert sahibi insana bakım uyguluyor, sorununu tespit ediyorum. Bu soruna uygun bir çalışma hazırlıyor ve dert sahibi kardeşimle beraber çalışmayı uygulayarak onu bu dertten kurtarıyorum.

Çalışma alanlarım genelde kişilere yapılan büyülerin etkisinen kurtarmak adına yapılan çalışmalardır. Bunun dışında cin musallatı, giden sevgiliyi geri getirme, eşler arasında yaşanan sorunlar, aile içi huzursuzluklar, cinsel isteksizlik, çeşitli sağlık sorunları, kaybolan eşyaların yerini bulma gibi konularda da çalışmalarım mevcuttur. 30 seneyi aşkın medyumluk hayatımda yapmış olduğum bakım ve işlemlerin hepsinde olumlu sonuçlar aldığımı belirtmek isterim.

Beni bir de işlem yaptığım insanların ağzından dinlemek isterseniz Buraya bakabilirsiniz. Medyum Yorumları

One thought on “Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.