Medyum

Almanya

Almanya Medyum; Yurt içinde bulunan kardeşlerimize verdiğimiz hizmet kadar Yurt dışında bulunan gurbetçi kardeşlerimize de hizmet vermekteyim. Almanya da bu konuyla ilgilenen yeteri kadar kişi olmadığından orada yaşayan kardeşlerimiz bizlere başvuru yapmakta ve bizde bu konular ile alakalı onlara yardımcı olmaktayız. 30 senedir bu işi yapıyorum. ALLAH tarafından gelen bir yeteneğim var ve bunu insanların iyiliği için kullanıyorum. Ruhani varlıklar ile iletişim kurabilme yeteneğine sahip olduğum için sizin göremediğiniz şeyleri görüyorum. Sizin nedenini bulamadığınız şeylerin nedenlerini buluyor ve bunları çözüme kavuşturuyorum.

Nedensiz giden sevgilinizin gitme nedenini bulup sevgilinizin size geri gelmesini sağlayabilirim. Aile içinde çıkan sorunları çözebilir, eşinizin sizden neden soğuduğunu, neden geceleri uyuyamadığınızı, sebepsiz baygınlıklarınızı, yaşamış olduğunuz nedensiz bayılmaları, bu ve benzer sorunları nedenlerini bularak çözüme kavuşturuyorum. Çalışmalarım tamami ile rahmani çalışmalar olup, kesinlikle büyü ya da benzeri şeytani işlere girmiyorum. Lütfen benden bunu istemeyiniz. Havvas, ilm-i Ledun,Cifr alanlarında eğitim aldım ve bu konular ile çalışmalarım hala devam etmektedir. Ruhani varlıkları yakalama ve onları kontrol etme konusunda Türkiye’de en iyilerden olduğumu iddia ediyorum.

Evren’de ALLAH’ın izni olmadan yaprak bile kımıldamaz. Bunun bilincinde bili olarak nedensiz bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Sadece bunların nedenlerini bilmek gerekir. Normal insanlar ruhani konularda medyumlar gibi yetenekli ve bilgi sahibi olmadıklarından, yaşamış oldukları sorunların çözümlerini kendi başlarına bulamaz ve işin içinden çıkamazlar. Böyle durumlarda benden yardım isteyebilirsiniz. Medyumların medyumu olarak sizlere yardımcı olabilirim.

One thought on “Almanya

  1. Oglumda aramizda gerginlik bitecekmi tekrar evine donecekmi birde esim konusu ne olacak kurtulup gelebilecekmi tekrar yanima

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.